Сума
10 00050 000 грн.
Відсоткова ставка
Від 50 %
Необхідні документи
По паспорту
Валюта
Гривні
Термін
До 2 місяців
Вік
Вiд 18 рокiв
Час розгляду
1 день
Багато починаючих підприємців задаються питанням, де взяти кредит на бізнес. З подібним проханням мало хто може звернутися до родичів або друзів, оскільки існують певні ризики. У цьому питанні завжди готові допомогти надійні банки України. Вони працюють з фізичними та юридичними особами. Зазвичай сума кредитів коливається в межах 10-50 тисяч гривень, але можливо отримати і більш великі позики. Гроші видаються під будь-які проекти: відкриття нового магазину в Києві, продаж китайських товарів через інтернет, заснування мережі салонів краси.Чому таке кредитування дуже вигідно:
  • Банк видає практично будь-яку суму на розвиток бізнесу всім громадянам країни від 18-ти років тільки на підставі паспорта.
  • Комісія за послуги розраховується за простою і прозорою схемою, вона не змінюється з плином часу.
  • Для отримання позики для бізнесу не потрібно залишення застави і залучення поручителів.
  • Термін дії пільгового періоду можна вибрати індивідуально і пролонгувати його в разі потреби.
  • Можна взяти гроші готівкою або іншими зручними варіантами.
  • Рішення про видачу позики приймається протягом одного дня.
  • Погасити займ завжди можна достроково без нарахування штрафних санкцій.
 

Гарантоване отримання грошей

Наш безкоштовний сервіс зібрав пропозиції від усіх надійних банків України, які готові профінансувати будь-які починання клієнтів. Для роботи з ними потрібно мати мінімум документів і просто правильно заповнити заявку. У ній слід вказувати тільки реальні персональні дані, оскільки вони перевіряються. У разі обману отримання кредиту буде неможливим. Наші фахівці нададуть всі необхідні консультації та допоможуть в отриманні позики. Це дозволить вам заснувати власну справу з нуля навіть без початкового капіталу. З отриманого прибутку можна буде погасити позику. Якщо ви шукайте найвигідніші кредити під бізнес з нуля в Україні - тоді уважно вивчайте пропозиції на сайті.