Рейтинг банків
Назва банка
активи (т.г.)
1.
ПриватБанк
220 753
2.
Райффайзен Банк
59 764
3.
Альфа-Банк
38 954
4.
ОТП Банк
24 831
5.
Банк Південний
20 699
6.
ПроКредит Банк
12 129
7.
Таскомбанк
8 128
8.
Банк Восток
7 827
9.
Діамантбанк
7 415
10.
Банк інвестицій і заощаджень
4 580
 
Кредитний калькулятор

Результат

Новини
10 Вересня 2018

Вкладники банку можуть виграти бонуси у вигляді річних або призи: термокружки, рюкзаки, валізи, пауербанки. Головний приз акції — телевізор.
Для участі потрібн…

10 Вересня 2018

Фонд гарантування внесків з 11 вересня 2018 року відшкодує кошти вкладникам «Українського професійного банку». Внески будуть відшкодовані за договорами, у межах…

10 Вересня 2018

З січня 2018 капіталізація криптовалютного ринку зменшилась на 640 мільярдів доларів. Зараз вона складає 197 мільярдів.
Найпопулярніша криптовалюта — біткоін —…

10 Вересня 2018

Вкладники банку можуть виграти бонуси у вигляді річних або призи: термокружки, рюкзаки, валізи, повербанки. Головний приз акції – телевізор.
Для участі у заход…

10 Вересня 2018

Власники пенсійних карток MasterCard від ПриватБанку можуть отримати на рахунок 100 гривень.
Для участі в акції необхідно:

Зареєструватися на сайті ПриватБ…

7 Вересня 2018

Банк «Кредит Дніпро» розігрує подарункові сертифікати на 5 тисяч гривень для покупки побутової техніки. Стати учасником розіграшу можуть усі власники картки VIS…

CreditZnatok — ваш гід в світ фінансових продуктів

Для того щоб правильно вигідно отримати кредити і позики в банках Києва, варто серйозно підійти до питання вибору. Давайте розглянемо, що потрібно знати, щоб вибрати банки України і Києва онлайн і виключити всі можливі «нюанси або підводні камені».

Як вибрати пропозицію за позикою?

Варто розуміти, що від правильності вибору кредитної організації буде залежати багато чого. Вибравши в якості компаньйона для співпраці правильну компанію, ви зможете отримати величезну кількість позитивних моментів.Серед суттєвих аспектів варто озвучити:
  • Процентну ставку по кредиту;
  • Умови погашення боргу;
  • Терміни кредитування.
Ось чому так важлива детальна інформація про найкращі організації в сфері кредитування при оформленні коштів у позику.Інформація у вигляді списку кредитних організацій України - це чудова нагода проаналізувати і вибрати оптимальний варіант оформлення кредиту на весь період дії кредитного договору. Особливо важливо приділити увагу вибору фінансової установи, у якої буде видана позика.

Чим вам допоможе Creditznatok.com.ua?

Завдяки використанню нашого сервісу, ви зможете вибрати фінансовий продукт або пропозицію і впорядкувати за процентною ставкою всі варіанти від різних установ. Така практика дозволить вам не тільки швидко отримати підтвердження на кредитну картку онлайн, але і заощадити значну частину коштів за весь період повернення боргу.Варто розуміти, що при виборі установи, потрібно звертати увагу на значну кількість чинників.Наявний список МФО Києва та України дозволить переглянути рейтинг пропозицій МФО списком, що значно спростить не тільки пошук самої фінансової компанії, але і підібрати необхідні умови отримання грошей.

Зробіть правильний вибір мікрофінансової організації!

Процентні ставки за кредитами можуть істотно відрізнятися в різних компаніях. Наш рейтинг банків онлайн і продуктів з сортуванням по процентній ставці дозволяють підібрати варіанти досить детально.Портал пропонує каталог кредитних позик, в яких представлені кращі пропозиції, актуальна інформація і онлайн-рейтинг банків.Кожному відвідувачеві пропонується переглянути каталог банків і МФО, вибрати кращі продукти і підібрати ставку відповідно до своїх уподобань. Основною перевагою є можливість відправити заявку і отримати схвалення через інтернет у найкоротші терміни.