Рейтинг банків
Назва банка
активи (т.г.)
1.
ПриватБанк
220 753
2.
Райффайзен Банк
59 764
3.
Альфа-Банк
38 954
4.
ОТП Банк
24 831
5.
Банк Пивденный
20 699
6.
ПроКредит Банк
12 129
7.
Таскомбанк
8 128
8.
Банк Восток
7 827
9.
Диамантбанк
7 415
10.
Банк инвестиций и сбережений
4 580
 
Кредитний калькулятор

Результат

Новини
20 Апреля 2018

Конкорд банк представлений відразу у трьох номінаціях Всеукраїнським Fintech Forum 2018 серед 82 існуючих банків України:

як кращий інтернет-банкінг;
як най…

19 Апреля 2018

З метою популяризації роздрібних програм кредитування Банком Кредит Дніпро в період з 19 по 20 квітня 2018 року проводиться весняна акція-розпродаж, при якій вс…

18 Апреля 2018

Сальдо за коштами на банківських кореспондентських рахунках збільшилося. Їх обсяг показав зростання на 3,10% до 47,8 млрд гривень.

День/дата
Залишок (мл…

CreditZnatok — ваш гід в світ фінансових продуктів

Для того щоб правильно вигідно отримати кредити і позики в банках Києва, варто серйозно підійти до питання вибору. Давайте розглянемо, що потрібно знати, щоб вибрати банки України і Києва онлайн і виключити всі можливі «нюанси або підводні камені».

Як вибрати пропозицію за позикою?

Варто розуміти, що від правильності вибору кредитної організації буде залежати багато чого. Вибравши в якості компаньйона для співпраці правильну компанію, ви зможете отримати величезну кількість позитивних моментів. Серед суттєвих аспектів варто озвучити:
  • Процентну ставку по кредиту;
  • Умови погашення боргу;
  • Терміни кредитування.
Ось чому так важлива детальна інформація про найкращі організації в сфері кредитування при оформленні коштів у позику. Інформація у вигляді списку кредитних організацій України - це чудова нагода проаналізувати і вибрати оптимальний варіант оформлення кредиту на весь період дії кредитного договору. Особливо важливо приділити увагу вибору фінансової установи, у якої буде видана позика.

Чим вам допоможе Creditznatok.com.ua?

Завдяки використанню нашого сервісу, ви зможете вибрати фінансовий продукт або пропозицію і впорядкувати за процентною ставкою всі варіанти від різних установ. Така практика дозволить вам не тільки швидко отримати підтвердження на кредитну картку онлайн, але і заощадити значну частину коштів за весь період повернення боргу. Варто розуміти, що при виборі установи, потрібно звертати увагу на значну кількість чинників. Наявний список МФО Києва та України дозволить переглянути рейтинг пропозицій МФО списком, що значно спростить не тільки пошук самої фінансової компанії, але і підібрати необхідні умови отримання грошей.

Зробіть правильний вибір мікрофінансової організації!

Процентні ставки за кредитами можуть істотно відрізнятися в різних компаніях. Наш рейтинг банків онлайн і продуктів з сортуванням по процентній ставці дозволяють підібрати варіанти досить детально. Портал пропонує каталог кредитних позик, в яких представлені кращі пропозиції, актуальна інформація і онлайн-рейтинг банків. Кожному відвідувачеві пропонується переглянути каталог банків і МФО, вибрати кращі продукти і підібрати ставку відповідно до своїх уподобань. Основною перевагою є можливість відправити заявку і отримати схвалення через інтернет у найкоротші терміни.