Рейтинг банків
Назва банка
активи (т.г.)
1.
ПриватБанк
220 753
2.
Райффайзен Банк
59 764
3.
Альфа-Банк
38 954
4.
ОТП Банк
24 831
5.
Банк Південний
20 699
6.
ПроКредит Банк
12 129
7.
Таскомбанк
8 128
8.
Банк Восток
7 827
9.
Діамантбанк
7 415
10.
Банк інвестицій і заощаджень
4 580
 
Кредитний калькулятор

Результат

Новини
15 Серпня 2018

Представники DV Bank вирішили добровільно припинити банківську діяльність. НБУ відкликав ліцензію у банка на проведення будь-яких операцій з валютою.

До цьог…

15 Серпня 2018

Голова Нацкомісії з цінних паперів Тимур Хромаєв розповів, що деяким учасникам операцій з криптовалютою потрібні будуть ліцензії. Крім того, учасникам слід пові…

15 Серпня 2018

У закладах використовують метод відстеження фізичних дій. Рухи користувача при використанні веб-сайтів та додатків унікальні. Завдяки технології відстежування м…

Акції
13 Серпня 2018

Акція проходить з 10 липня по 10 жовтня. У цей час клієнти можуть розмістити депозит «VTB Конструктор+» від трьох місяців та отримати прибавки к ставкам от банк…

9 Серпня 2018

Призовий фонд для переможців — 22 тисячі гривень. Брати участь можуть клієнти компанії «Ваша Готівочка».

При оформленні позики на будь-яку суму можна виграти…

2 Серпня 2018

Сервіс Miloan розігрує три тисячі призів з 18 липня по 7 серпня. Для участі у розіграші достатньо оформити кредит на суму до 3 000 гривень і строком до 30 днів….

CreditZnatok — ваш гід в світ фінансових продуктів

Для того щоб правильно вигідно отримати кредити і позики в банках Києва, варто серйозно підійти до питання вибору. Давайте розглянемо, що потрібно знати, щоб вибрати банки України і Києва онлайн і виключити всі можливі «нюанси або підводні камені».

Як вибрати пропозицію за позикою?

Варто розуміти, що від правильності вибору кредитної організації буде залежати багато чого. Вибравши в якості компаньйона для співпраці правильну компанію, ви зможете отримати величезну кількість позитивних моментів. Серед суттєвих аспектів варто озвучити:
  • Процентну ставку по кредиту;
  • Умови погашення боргу;
  • Терміни кредитування.
Ось чому так важлива детальна інформація про найкращі організації в сфері кредитування при оформленні коштів у позику. Інформація у вигляді списку кредитних організацій України - це чудова нагода проаналізувати і вибрати оптимальний варіант оформлення кредиту на весь період дії кредитного договору. Особливо важливо приділити увагу вибору фінансової установи, у якої буде видана позика.

Чим вам допоможе Creditznatok.com.ua?

Завдяки використанню нашого сервісу, ви зможете вибрати фінансовий продукт або пропозицію і впорядкувати за процентною ставкою всі варіанти від різних установ. Така практика дозволить вам не тільки швидко отримати підтвердження на кредитну картку онлайн, але і заощадити значну частину коштів за весь період повернення боргу. Варто розуміти, що при виборі установи, потрібно звертати увагу на значну кількість чинників. Наявний список МФО Києва та України дозволить переглянути рейтинг пропозицій МФО списком, що значно спростить не тільки пошук самої фінансової компанії, але і підібрати необхідні умови отримання грошей.

Зробіть правильний вибір мікрофінансової організації!

Процентні ставки за кредитами можуть істотно відрізнятися в різних компаніях. Наш рейтинг банків онлайн і продуктів з сортуванням по процентній ставці дозволяють підібрати варіанти досить детально. Портал пропонує каталог кредитних позик, в яких представлені кращі пропозиції, актуальна інформація і онлайн-рейтинг банків. Кожному відвідувачеві пропонується переглянути каталог банків і МФО, вибрати кращі продукти і підібрати ставку відповідно до своїх уподобань. Основною перевагою є можливість відправити заявку і отримати схвалення через інтернет у найкоротші терміни.