Рейтинг банків
Назва банка
активи (т.г.)
1.
ПриватБанк
220 753
2.
Райффайзен Банк
59 764
3.
Альфа-Банк
38 954
4.
ОТП Банк
24 831
5.
Банк Пивденный
20 699
6.
ПроКредит Банк
12 129
7.
Таскомбанк
8 128
8.
Банк Восток
7 827
9.
Диамантбанк
7 415
10.
Банк инвестиций и сбережений
4 580
 
Кредитний калькулятор

Результат

Новини
22 Июня 2018

В рамках програми «ЕКО-енергія», яка передбачає оснащення будинків сонячними електростанціями, Укргазбанк видав жителям країни більше сотні кредитів. Загальна с…

21 Июня 2018

З 20 липня 2018 по 20 жовтня 2018 діятимуть зміни у всіх карткових кредитних продуктів Forward Bank, зокрема у розмірі тарифу «Платіж за Основним боргом», який …

20 Июня 2018

Згідно з даними Національного банку України (НБУ) на 1.06.2018, сума банківської заборгованості перед НБУ серед кредитів рефінансування знизилася до 59,1 млрд г…

Акции
14 Июня 2018

Нагадуємо, що для клієнтів MyCredit діє акційна кешбек-пропозиція: «Ділимо витрати навпіл».

Щочетверга мікрофінансова компанія MyCredit проводить розіграш по…

13 Июня 2018

У МФО Miloan для всіх нових позичальників діють пільгові умови: перша позика – безкоштовно!
Під нульовою ставкою мається на увазі відсоткова ставка 0,01% в ден…

12 Июня 2018

Нагадуємо, що до 15 червня 2018 року можна ще встигнути взяти участь в акції від мікрофінансової організації “Твої Гроші” та виграти смартфон!

Акція “Смартфо…

CreditZnatok — ваш гід в світ фінансових продуктів

Для того щоб правильно вигідно отримати кредити і позики в банках Києва, варто серйозно підійти до питання вибору. Давайте розглянемо, що потрібно знати, щоб вибрати банки України і Києва онлайн і виключити всі можливі «нюанси або підводні камені».

Як вибрати пропозицію за позикою?

Варто розуміти, що від правильності вибору кредитної організації буде залежати багато чого. Вибравши в якості компаньйона для співпраці правильну компанію, ви зможете отримати величезну кількість позитивних моментів. Серед суттєвих аспектів варто озвучити:
  • Процентну ставку по кредиту;
  • Умови погашення боргу;
  • Терміни кредитування.
Ось чому так важлива детальна інформація про найкращі організації в сфері кредитування при оформленні коштів у позику. Інформація у вигляді списку кредитних організацій України - це чудова нагода проаналізувати і вибрати оптимальний варіант оформлення кредиту на весь період дії кредитного договору. Особливо важливо приділити увагу вибору фінансової установи, у якої буде видана позика.

Чим вам допоможе Creditznatok.com.ua?

Завдяки використанню нашого сервісу, ви зможете вибрати фінансовий продукт або пропозицію і впорядкувати за процентною ставкою всі варіанти від різних установ. Така практика дозволить вам не тільки швидко отримати підтвердження на кредитну картку онлайн, але і заощадити значну частину коштів за весь період повернення боргу. Варто розуміти, що при виборі установи, потрібно звертати увагу на значну кількість чинників. Наявний список МФО Києва та України дозволить переглянути рейтинг пропозицій МФО списком, що значно спростить не тільки пошук самої фінансової компанії, але і підібрати необхідні умови отримання грошей.

Зробіть правильний вибір мікрофінансової організації!

Процентні ставки за кредитами можуть істотно відрізнятися в різних компаніях. Наш рейтинг банків онлайн і продуктів з сортуванням по процентній ставці дозволяють підібрати варіанти досить детально. Портал пропонує каталог кредитних позик, в яких представлені кращі пропозиції, актуальна інформація і онлайн-рейтинг банків. Кожному відвідувачеві пропонується переглянути каталог банків і МФО, вибрати кращі продукти і підібрати ставку відповідно до своїх уподобань. Основною перевагою є можливість відправити заявку і отримати схвалення через інтернет у найкоротші терміни.